Bakırköy Avukat Derya Kuşaslan Kimdir?

Türkiye’nin çeşitli illerinde  eğitimini devam ettirdikten sonra, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk  Fakültesinden mezun olmuştur. Stajını tamamladıktan sonra, 2006 yılında  İstanbul Bakırköy de kurulu bulunan Çamlık Hukuk Bürosunu kurmuştur..

İstanbul Barosunun  CMK Uygulama Merkezinde ve Kadın Hakları  Uygulama Merkezinin görevli avukatlarından olup, çeşitli hukuk dallarına ait  sertifikaları bulunmaktadır.

Çamlık Hukuk Bürosu , kuruluş aşamasından bu yana kurumsal  nitelikteki müvekkillerine kapsamlı hukuk müşavirliği hizmetleri vermektedir.  Danışmanlık hizmetleri ile birlikte toplu icra dosyaları, özel hukuk, kamu  sektörleri ve sair sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Genel danışmanlık  hizmetleri, Aile Hukuku,  İcra ve İflas  Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku ve Eşya Hukuku ve Arabuluculuk  alanlarında uzmanlaşmış bulunmaktadır.

Ayrıca bireysel müvekkillere de, karşılaştıkları  hukuki sorunlara bağlı olarak her nevi avukatlık ve hukuki danışmanlık  hizmetleri verilmektedir.

Loading

× Hemen arayın